KONST / Litografier / Färglitografi 15042080
nr 1504 2080
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 258/375, kroginteriör. Färglitografi. Bladets mått: 58x86cm, yttermått inklusive ram: 80x107cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:32:14
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
21 nov